Zapraszamy na Akcję „ŚWIEŻA KREW DO PIERWSZEJ PRACY”

Już w najbliższą środę 28.10.2015r Wydział Nauk Społecznych UG – Kampus Oliwa 0d godziny 9:00 do 17:00 zapraszamy na Akcję "ŚWIEŻA KREW DO PIERWSZEJ PRACY"
– Porozmawiaj z headhunterem w cztery oczy
– Skonsultuj swoje CV ze specjalistą HR
– Weź udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej
– Przyjdź na wykład o tajemnicach rekrutacji (szczegóły o zapisach na wykłady wkrótce na stronie bk.ug.edu.pl)

Stworzymy specjalnie dla Was super klimat i piękną strefę spotkań ze specjalistami

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA – WSTĘP WOLNY
W trakcie Akcji Do Pierwszej pracy – Świeża krew macie możliwość uczestniczenia w wykładach prowadzonych przez specjalistów ds. rekrutacji.
Temat : W jaki sposób szukać pierwszej pracy? Termin: 28.10.2015 (środa) Godziny: 11:00-12:00 Miejsce : Wydział Nauk Społecznych UG, sala C 204
Temat: Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Termin: 28.10.2015 (środa) Godziny: 16:00-17:00 Miejsce : Wydział Nauk Społecznych UG, sala C 204

Szczegóły i zapisy: bk.ug.edu.pl – zakładka szkolenia