Dołącz do Drużyny SuperW – zostań wolontariuszem!

superw

Co roku do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI zgłaszają się osoby zainspirowane ideą mądrej pomocy – bohaterowie zmiany społecznej. Tworzą Drużynę SuperW, łączą biednych i bogatych.

W tym roku walczymy z biedą ze zdwojoną siłą – zapraszamy Cię do zostania wolontariuszem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI lub SZLACHETNEJ PACZKI, co oznacza, że sam wybierasz rolę, w jakiej zmieniasz świat. Jako SuperW Akademii pomożesz dziecku przejść od porażki w szkole do sukcesu w życiu, a jako SuperW Paczki przekażesz impuls do zmiany potrzebującej rodzinie.

Aplikuj, jeśli:

• masz w sobie chęć niesienia pomocy
  • chcesz się rozwijać i brać udział w szkoleniach
  • lubisz pracę na wysokich obrotach i kochasz wyzwania
  • chcesz dołączyć do prestiżowej Drużyny SuperW
  • masz ukończone 18 lat

Zadania wolontariusza Paczki:

• spotkania z potrzebującymi rodzinami oraz pomoc tym, dla których jest ona realną szansą na zmianę
  • współpraca z darczyńcami
  • działania w drużynie wolontariuszy w celu poszukiwania darczyńców, organizacji magazynu  i transportu paczek itp.

Zadania wolontariusza Akademii:

• spotkania z dzieckiem i pomaganie mu w pokonywaniu szkolnych trudności
  • współpraca z darczyńcami
  • działania w drużynie w celu organizacji wydarzeń dla dzieci, współpracy ze szkołami itp.

Co możesz zyskać:

• realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość
  • radość z niesienia pomocy
  • szansę na sprawdzenie się w działaniu
  • rozwój cenionych kompetencji takich jak: komunikacja, praca w zespole, budowanie relacji, organizacja własnego czasu
  • udział w szkoleniach
  • nową paczkę przyjaciół i znajomych

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA pomogła 19 580 rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, a AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1800 dzieciom.

Leć walczyć z biedą! Zgłoś się na: www.superw.pl