مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

Monthly Archives: Luty 2014

You are browsing the site archives by month.

“Można?Można!” vol. 2

mm2

27.lutego odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Można?Można!” organizowane przez Sekcję Psychologii Międzykulturowej i Rodzaju naszego Koła.
„Humanitarnie i ekstremalnie” to tytuł tego spotkania, które dotyczyło pokonywania własnych słabości i pomagania innym w ekstremalnych warunkach.
Informacjami o projekcie GLEN (Global Education Network of Young Europeans) i współpracy z Polską Akcją Humanitarną podzielił się z nami Piotr Szmyt, który wyjechał na 3 miesiące do Tanzanii, by wspierać tam lokalną społeczność.
A o zdobyciu „Szczytów Życia”, pasji, marzeniach i determinacji w walce z chorobą nowotworową opowiedziała Agata Spietelun i Katarzyna Gulczynśka z Fundacji „Pokonaj Raka”.
Zaproszeni goście podzielili się nami swoją pozytywną energią, siłą i determinacją w realizacji własnych marzeń, udowadniając przy tym, że wyjazd do Tanzanii w ramach projektu GLEN nie jest wcale taką trudną sprawą i że zdiagnozowany nowotwór nie musi być przeszkodzą, by zdobywać szczyty górskie.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.

Kobieta w Kulturze 2014 już 7 marca!

plakat_kwk_2014-page-001

Drogie i drodzy, nowa odsłona naszej konferencji zbliża się wielkimi krokami! 7 marca na Wydziale Nauk Społecznych UG odbędzie się nasze 9 spotkanie z cyklu Konferencja "Kobieta w Kulturze" | Conference "A Woman in Culture", tegoroczna tematyka konferencji to atrakcyjność fizyczna oraz przemiana z dziewczynki w kobietę.

Program konferencji:10.00 – 10.15 Otwarcie konferencji
10.15 – 11.15 Prof. Zbigniew Izdebski: Seksualność kobiet żyjących w pojedynkę
11.15 – 12.00 Prof. Mariola Bidzan: Przedwczesne macierzyństwo – rozwój czy zahamowanie kobiecości?
12.00 – 12.20 PRZERWA
12.20 – 12.50 Prof. Małgorzata Lipowska: Czy ja też będę piękną księżniczką??? Kształtowanie kryteriów atrakcyjności fizycznej u dziewczynek.
12.50 – 14.00 Projekcja filmu Matka 7 miliardów (The Mother: caring for 7 billion)
14.00 – 14.30 dr Natasza Kosakowska-Berezecka: PAR
Migration Nawigator – projekt, który wyrósł dzięki idei spotkań
Kobieta w kulturze.Warsztaty dla studentek i studentów – START od 14.40Szczegóły na temat treści warsztatów i zapisów podamy wkrótce.Serdecznie zapraszamy!