Pierwsze spotkanie „Pociągu do Mózgu”
W poniedziałek 8.12.2014 odbyło się pierwsze spotkanie "Pociągu do Mózgu". Train to the Brain" to projekt Sekcji Neurobiopsychologii. Organizujemy cykliczne wykłady z autorytetami w dziedzinie Neuronauki. Na kolejne spotkanie zapraszamy za miesiąc. Tymczasem polubcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco z wydarzeniami: https://www.facebook.com/pages/Train-to-the-Brain/383689831781825 Naszym pierwszym gościem była dr Irena Majkutewicz, neurobiolog …
