XIV Konferencja Koła Nauk Psychologicznych ANIMA pt. UZALEŻNIENIE: WYBÓR CZY KONIECZNOŚĆ?
W imieniu Koła Nauk Psychologicznych ANIMA chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w XIV Konferencji Koła Nauk Psychologicznych ANIMA pt. „Uzależnienie: wybór czy konieczność?”. Konferencja ta odbędzie się 12 grudnia 2013r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Tegoroczna konferencja będzie poświęcona tematyce uzależnień w ujęciu interdyscyplinarnym. Pragniemy skupić się na tych formach …
