Akademickie Targi Pracy

????????????????

Koło Nauk Psychologicznych ANIMA zaprasza na:

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2015

21 października br. (środa), 9.00 – 17.00
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

Targi to niepowtarzalna okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, poznania ich potrzeb i oczekiwań rekrutacyjnych. To możliwość spotkania z czołowymi pracodawcami regionu, liderami wielu branż, poznania ich ofert pracy, praktyk i programów stażowych. Bezpośrednie spotkania z pracownikami działów personalnych pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań wobec przyszłych pracowników oraz umożliwią poznanie ścieżki kariery i perspektyw rozwoju w danej branży.
W czasie trwania ATP studenci i absolwenci będą mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych, sesjach coachingowych, wykładach i szkoleniach związanych z rozwojem osobistym, a także skorzystać z porad doradców zawodowych – WŚRÓD UCZESTNIKÓW ROZLOSUJEMY NAGRODY – TABLETY, CZYTNIKI E-BOOK i inne.

Więcej informacji na stronie internetowej www.atp.ug.edu.pl