Paulina – kolejna organizatorka o sobie: "Uwielbiam rower, w tym roku wróciłam do snowboardu. Poza tymi dyscyplinami kibicuje również siatkówce i reprezentantom naszego kraju. Mam doświadczenie w organizacji różnych wydarzeń, m.in. Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych 🙂
IV edycja Konferencji z cyklu NAUKA I BIZNES- „Zdrowe miejsce pracy”
Zapraszamy na IV edycję Konferencji z cyklu Nauka i Biznes, której hasłem przewodnim jest "Zdrowe miejsce pracy".
W programie wystąpienia ekspertów ze świata biznesu, medycyny oraz psychologii.
Podczas Konferencji odbędzie się również sesja studencka, podczas której studenci zaprezentują swoje badania naukowe oraz możliwość wykorzystania ich wyników w biznesie.
Tematy projektów studenckich:
1. "Stres i skłonność do przebaczania krzywdy a efektywność funkcjonowania w organizacji"- Agata Beck
2. "Dysfunkcje w organizacjach i ich wpływ na zdrowie psychiczne pracowników"- Angelika Nadolna
Po części wykładowej zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach:
1. "Jak przetrwać burzę w każdej sferze życia? Skuteczne ćwiczenia mentalne używane przez specjalistów od radzenia sobie z presją: czasu, wyniku i otoczenia, czyli przez profesjonalnych sportowców"- Ksawery Sowiński
Opis warsztatu i rejestracja: http://27726-1.evenea.pl/
2. "Rola interdyscyplinarnych zespołów w rozwoju innowacyjnych pomysłów"- Agnieszka Mróz
Opis warsztatu i rejestracja: http://27726-2.evenea.pl/
Zapraszamy!
ŚRODA, 15.kwietnia 2015
START: 09:00
WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH Uniwersytetu Gdańskiego
więcej na:
https://www.facebook.com/events/350941805105950/
#10daysleft
"10 na plecach to Lionel Messi, to także Wayne Rooney i Kazimierz Deyna, ale przede wszystkim 10 dni do najwspanialszej konferencji poświęconej psychologii sportu!" mówi Bartek, V-ce przewodniczący sekcji psychologii sportu, student IV roku psychologii – specjalizacja kliniczna, absolwent AWFiS, trener piłki nożnej, organizator ogólnopolskich turniejów oraz imprez sportu dziecięcego, współautor Kompleksowego Systemu Mentalnego "Psychosportica", od 12 lat trenuje piłkę nożną, interesuje go zagadnienie inteligencji emocjonalnej w porównaniu z poziomem współdziałania w grach zespołowych 🙂
#11daysleft
"Chcę, żeby zawodnicy swoją postawą i dobrą grą pokazali, że są wartościowymi graczami (…) Nadrzędnym celem jest walka i zwycięstwo. Każdy wygrany mecz, ale wygrany na stojąco jest porażką. I tego właśnie uczę chłopaków. Trzeba walczyć, bo walka jest zwycięstwem." Chcecie dowiedzieć się co jeszcze ma do powiedzenia Edward Pawlun, trener LOTOSU Trefl Gdańsk? Bądźcie z nami na konferencji!
#12daysleft
Naszym kolejnym Prelegentem jest dr Marek Graczyk – psycholog sportowy, kierownik Zakładu Nauk Społecznych Katedry Nauk Humanistycznych AWFiS w Gdańsku oraz koordynator ds. psychologii w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, odznaczony i nagradzany za pracę szkoleniową w sporcie medalami państwowymi, psycholog Reprezentacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Turynie i w Pekinie, podczas współpracy jego zawodnicy zdobyli 19 medali Igrzysk Olimpijskich oraz 82 Mistrzostw Świata i Europy w konkurencjach olimpijskich.
#15daysleft
Zobaczcie, kogo jeszcze będziemy gościć na konferencji Homo Sporticus 🙂
Damian Wleklak – piłkarz ręczny, reprezentant Polski, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Świata. Z płockim klubem czterokrotnie zdobył tytuł Mistrza Kraju, a w 2005r. – Puchar Polski. W 2007r. został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Pełnił w kadrze Polski funkcję asystenta Bogdana Wenty, a w 2012r. tymczasowo prowadził reprezentację Polski razem z Danielem Waszkiewiczem.
Warsztaty na konferencji
Na konferencji będziecie mogli również wziąć udział w warsztatach – specjalnie dla Was odbędzie się kilka naprawdę ciekawych, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!
Adam Jankowski – trener personalny, ukończył kurs dietetyki na Akademii Dietetyki oraz Kurs Instruktora Sportu organizowany przez Europejskie Centrum Sportowe. Adam przeprowadzi warsztat pt. "Suplementy w sporcie: pomoc fizjologiczna czy zwykły efekt placebo?"
Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić, jakie sztuczki marketingowe sprzedawcy suplementów stosują, aby przyciągnąć klienta oraz jak te sztuczki wpływają na nasze postrzeganie produktu i widziane efekty. Na podstawie szerokiej gammy badań przeanalizowane zostanie zagadnienie efektu placebo w sporcie oraz jego realny wpływ na osiągnięcia atletów.
W drugiej części warsztatów przedstawione zostaną przykłady środków o wątpliwym działaniu ergogenicznym. W wyniku pracy grupowej stworzony zostanie obraz popularnych suplementów, jaki promowany jest przez ich producentów. Obraz ten zostanie dalej skonfrontowany z rzeczywistością i faktami.
Tutaj możecie zajrzeć też na blog Adama, zachęcamy do ciekawej lektury https://filozofiaciala.wordpress.com
#19daysleft
Czas zapoznać się z naszym kolejnym Gościem! Marcin Kochanowski – doktorant Uniwersytetu Gdańskiego, psycholog sportowy, pracował z wieloma zespołami, m.in.: Reprezentacją Polski mężczyzn w piłce ręcznej w latach 2006-2008, Reprezentacją Polski w koszykówce na wózkach, Młodzieżową Reprezentacją Polski kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej. Swoją wiedzę przekazuje na licznych szkoleniach, kursach, konferencjach, dzieląc się nią z ludźmi sportu. Nie możecie przegapić jego wizyty na naszej konferencji!