ZARZĄD

 

Marta Malinowska

Prezes KNP Anima

studentka III roku Psychologii

Na co dzień łączę pracę z nauką. Dominuje we mnie ciekawość i nieustannie aktualne pytanie: Dlaczego? Interesuję się psychologią, filozofią, polityką i historią. Lubię odpoczywać aktywnie: pływać, jeździć na rowerze, brać udział w wyprawach kajakowych i uprawiać działkę 🙂

Kontakt e-mail: m.e.malinowska@gmail.com

 

 

 

 

Paulina Ostrowska

Sekretarz KNP Anima

studentka II roku Psychologii

Swoje psychologiczne powołanie poczułam będąc już studentką III roku filologii polskiej, którą obecnie kontynuuję obok psychologii. Pasjonatka literatury i filmu. Jestem idealistką i naprawdę uważam, że w życiu zawodowym nie tylko pieniądze się liczą 🙂 Dlatego też pragnę zawodowo poświęcić się pracy społecznej.

Po długich dniach zajęć na uczelni oddaję się pływaniu, muzyce oraz planowaniu kolejnych punktów na mojej mapie zwiedzania świata i pasjonujących mnie w nim miejsc. 🙂

Kontakt e-mail: paulina.ostrowskaa@gmail.com

 

 


Gabriela Cieślukowska

Członek zarządu ds. PR KNP Anima

studentka III roku Psychologii

Pozytywnie zakręcona studentka psychologii. Pasjonatka podróży, sportu, dobrej ksiązki i filmu. Kochająca gotować akordeonistka, na co dzień zwiedzająca świat na przednim fotelu autokaru jako pilotka. Otwarta na nowe doświadczenia i kontakty. 

Kontakt e-mail: gabriela.cieslukowska@o2.pl

 

 

 

Paulina Bejer

Członek zarządu ds. HR KNP ANIMA

studentka III roku Psychologii

Pasjonatka nauki, studentka psychologii i filozofii, absolwentka pracy socjalnej. Ciekawa otaczającego świata streetworkerka. 

Kontakt e-mail: paulina.bejer@gmail.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *