مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

SEKCJA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ

sekcja_kliniczna3_LOGO

1

Sekcja Psychologii Klinicznej została powołana do życia z początkiem 2009 roku. Wszystko dzięki inicjatywie studentów podchodzących do pracy klinicznej z pasją i zaangażowaniem.
Zadaniem sekcji jest wyhodowanie kwiatu inteligencji i nadziei psychologii klinicznej w Polsce, Europie i na świecie!

W obszarze naszych zainteresowań znajduje się funkcjonowanie psychiczne pacjentów na oddziałach szpitalnych jak i poza nim, wpływ czynników psychologicznych na funkcjonowanie człowieka, kontakt terapeutyczny psychologa klinicznego z pacjentem. Zależy nam na propagowaniu otwartego podejścia do tematyki psychologii klinicznej, zaznajamianie społeczeństwa z dobrodziejstwem, jakim jest korzystanie z pomocy psychologa w sytuacji pogorszenia się stanu fizycznego jak i psychicznego.

Członkiem Sekcji Klinicznej może być każdy student psychologii działający w Animie, o zainteresowaniach o tematyce klinicznej w bardzo szerokim zakresie pojęciowym. Uczestnictwo w Sekcji pozwala na poznanie, czym jest psychologia kliniczna oraz sprawdzenie siebie w tej dziedzinie psychologii. Dzięki Sekcji Klinicznej zdobywamy doświadczenie poprzez różnorodne warsztaty, wykłady oraz aktywność praktyczną realizowaną poprzez wolontariat i praktyki możliwe dla członów Koła Nauk Psychologicznych Anima. Sekcja Kliniczna pozwala na dojście do instytucji i miejsc pracy już w trakcie studiów! Wspólnie tworzymy swój plan na przyszłość. To miejsce, gdzie można zdobyć nowe kontakty – zarówno międzystudenckie, jak i te umożliwiające start w karierę.

Przewodnicząca sekcji: Anna Januszak

Kontakt: ajanuszak@op.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *