Edukacyjny Rozkład Jazdy – film dokumentalny o systemie edukacji w Kenii

KENIA

Zakład Psychologii Międzykulturowej i Psychologii Rodzaju oraz Sekcja Psychologii Międzykulturowej KNP Anima zapraszają na pokaz filmowy dotyczący projektów pomocy rozwojowej w krajach Globalnego Południa.

Kiedy: 14 listopada w godzinach 15-16:30 aula S208 na Wydziale Nauk Społecznych UG

Dokument został wyreżyserowany i zrealizowany przez młode Kenijki i Kenijczyków, którzy przeszli przez wszystkie szczeble edukacji w swoim kraju i obecnie znajdują się u progu dorosłego życia. Jak wygląda życie w Kenii? Film przedstawia osobiste historie i doświadczenia twórców i twórczyń filmu, poprzez które postarają się oni odpowiedzieć na to pytanie oraz pokazać, jak zdobywali wiedzę w swoim kraju.

Po projekcji odbędzie się dyskusja ekspertek i ekspertów ds. edukacji w krajach Globalnego Południa z udziałem publiczności. Wśród zaproszonych gości są również osoby z Kenii.

Kiedy się spotykamy: 14 listopada w godzinach 15-16:30 w auli S208 na Wydziale Nauk Społecznych UG

W jakim celu: Aby wspólnie obejrzeć film, dowiedzieć się więcej o pomocy rozwojowej m.in. w krajach afrykańskich oraz porozmawiać.

Projekt realizowany we współpracy z Fundacją Partners Polska oraz z kenijską organizacją Education Effect Africa.
Serdecznie zapraszamy!