Konferencja studencka „Umysł badawczy”

KNP Anima oraz Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii zaprasza na XV Studencką Konferencję Naukową „Umysł Badawczy”

8 maja 2014

Uniwersytet Gdański

Zgłoszenie wraz z abstraktem w postaci załączonego dokumentu tekstowego należy przesłać do 1 kwietnia 2014 na adres konf.student.anima2014@gmail.com, uwzględniając w treści wiadomości następujące informacje:

-Imię i nazwisko

-Adres mailowy do korespondencji

-Nazwę uczelni macierzystej studenta

-Rok i kierunek studiów

-Tytuł referatu

Problematyka zgłaszanego referatu powinna poruszać zagadnienia z dziedzin psychologii klinicznej, społecznej, międzykulturowej i rodzaju, psychologii sportu, edukacji, psychoterapii bądź neuropsychologii

Informację o zaakceptowaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają do 16 kwietnia 2014.

Referaty powinny być napisane i przedstawione w języku polskim.

Czas trwania prezentacji to 15 minut.

Koszt czynnego udziału wynosi 50 PLN i wliczony w nią jest obiad oraz materialy konferencyjne.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres anima.info.konferencja2014@gmail.com

regulamin konferencja studencka 2014