III Zjazd Sekcji Psychologii Międzykulturowej Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

KNP Anima zaprasza na Sesję Studencką, która odbędzie się podczas III Zjazdu Sekcji Psychologii Międzykulturowej Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

Logo wi-ksze

16 kwietnia 2015, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego

Sesja podzielona jest na dwie części:

1)  referatową (sesja badawcza, 15 minutowe wystąpienia)

2) podróżniczą Moja przygoda z kulturą (20 minutowe wystąpienia wraz z relacją fotograficzną – na wzór Kolosów Gdyńskich)

Komisja wyłoni najbardziej interesujące prezentacje. Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Ponadto wykłady i prezentacje uczestników Zjazdu będą miały charakter otwarty, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w całym wydarzeniu.

Formularz zgłoszeniowy wraz z abstraktem (w przypadku sesji badawczej)/ opisem prezentacji (sesja podróżnicza) w postaci załączonego dokumentu tekstowego należy przesłać do 13 marca 2015 na adres sesja.anima2015@gmail.com .

Problematyka zgłaszanego referatu powinna poruszać zagadnienia z tematyki międzykulturowości wchodzące w zakres nauk społecznych.

Referaty powinny być napisane i przedstawione w języku polskim.

Czas trwania prezentacji to 15 minut (sesja badawcza)/ 20 minut (sesja podróżnicza).

Informację o zaakceptowaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają do 15 marca 2015r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres sesja.anima2015@gmail.com

Regulamin-2015.doc