بازی انفجار

III Zjazd Sekcji Psychologii Międzykulturowej Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

KNP Anima zaprasza na Sesję Studencką, która odbędzie się podczas III Zjazdu Sekcji Psychologii Międzykulturowej Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

Logo wi-ksze

16 kwietnia 2015, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego

Sesja podzielona jest na dwie części:

1)  referatową (sesja badawcza, 15 minutowe wystąpienia)

2) podróżniczą Moja przygoda z kulturą (20 minutowe wystąpienia wraz z relacją fotograficzną – na wzór Kolosów Gdyńskich)

Komisja wyłoni najbardziej interesujące prezentacje. Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Ponadto wykłady i prezentacje uczestników Zjazdu będą miały charakter otwarty, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w całym wydarzeniu.

Formularz zgłoszeniowy wraz z abstraktem (w przypadku sesji badawczej)/ opisem prezentacji (sesja podróżnicza) w postaci załączonego dokumentu tekstowego należy przesłać do 13 marca 2015 na adres sesja.anima2015@gmail.com .

Problematyka zgłaszanego referatu powinna poruszać zagadnienia z tematyki międzykulturowości wchodzące w zakres nauk społecznych.

Referaty powinny być napisane i przedstawione w języku polskim.

Czas trwania prezentacji to 15 minut (sesja badawcza)/ 20 minut (sesja podróżnicza).

Informację o zaakceptowaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają do 15 marca 2015r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres sesja.anima2015@gmail.com

Regulamin-2015.doc