مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

SEKCJA PSYCHOLOGII SPORTU

sekcja_sport_LOGO

Sport to nie tylko wspaniale pracujący układ mięśniowo-szkieletowy, którego siłę do perfekcji wypracowuje się w sali treningowej, sport to przede wszystkim umysł i dusza, które aby osiągnąć mistrzostwo funkcjonować muszą w idealnej kombinacji. Psychologia sportu skupia się na przełamywaniu kolejnych granic i barier, dążeniu do perfekcji poprzez sport właśnie. Sport to działanie. Także funkcjonowanie naszej sekcji, nie ogranicza się do sfery teoretycznej, a przede wszystkim praktyki na żywym organizmie.

Działamy jako liderzy wolontariatu, badacze naukowi, pomoc psychologiczna, organizatorzy i uczestnicy konferencji, spotkań tematycznych, wyjazdów szkoleniowych. Gdzie? Byliśmy obecni w trakcie najważniejszych wydarzeń sportowych w Trójmieście: EURO 2012, Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce 2014. Co roku bierzemy udział w trzydniowym wyjeździe szkoleniowym do Cetniewa, gdzie w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich poznajemy tajniki sportu zawodowego. Sekcja Psychologii Sportu aktywnie angażuje się w działalność naukową UG współorganizując oraz organizując samodzielnie konferencje naukowe o charakterze ogólnopolskim  oraz prowadząc  cykl  spotkań  „Profile  psychologiczne  mistrzów”, gdzie  mamy możliwość  rozmowy w cztery oczy  z najbardziej utytułowanymi sportowcami, trenerami oraz psychologami sportu.

Dla kogo? Ludzi zaangażowanych, ambitnych i nie bojących się wyzwań oraz szukających możliwości sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności.  Swoje  miejsce  odnajdą  nie  tylko  studenci  i  studentki  pasjonujący  się   psychologią  sportu  ale  także  organizacji  i zarządzania, kliniczną, neurobiopsychologią. W roku 2015 rozpoczynamy także działania w ramach programu „Psychosportica”, gdzie swój wachlarz zdolności zaprezentować będą mogli klinicyści dzieci i młodzieży w trakcie pracy z młodymi sportowcami. Trzy, dwa, jeden… Start! Czekamy na mecie!

 

 

Przewodniczący sekcji: Bartosz Zawidzki

Kontakt: zawidzkibartosz@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *