PSSiAP

 

pssiap_logo

Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii powstało w 1997 roku (zarejestrowane w 1998) w Warszawie. Idea, która narodziła się na Uniwersytecie Warszawskim szybko przyciągnęła studentów ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Uniwersytetów: Łódzkiego, Wrocławskiego i Jagiellońskiego.

Zjazd założycielski w Korbielowie (i kolejny w Świętej Katarzynie) skupił młodych adeptów psychologii, którzy pragnęli czegoś więcej niż mogły dać im uczelnie i organizacje już istniejące – integracji środowiska młodychpsychologów z całej Polski umożliwiającej wymianę myśli, poglądów i wynikówbadań, realizację ogólnopolskich projektów. "Idea chwyciła bardziej niż mogliśmy przypuszczać" – jak stwierdzili sami członkowie-założyciele na Zjeździe w Łomnicy w 2001 roku. Stowarzyszenie, dając narzędzia do rozwoju własnego potencjału, pozwalając zdobyć doświadczenie, otwierając drogę do międzynarodowych kontaktów (od 1998 jesteśmy członkiem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Studentów Psychologii – EFPSA) okazało się być miejscem skupiającym zapaleńców reprezentujących wszelkie możliwe dziedziny psychologii z całej Polski.

PSSiAP co roku jest patronatem honorowym naszych konferencji, i razem zrobiliśmy drugą edycję Psychoparty – imprezy charytatywnej z udziałem studentów. Ponadto, razem z PSSIAPem bedziemy tworzyć konferencję studencką.

kontakt: kontakt@pssiap.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *