Warsztaty na konferencji

11115974_1066096133405761_2082429533_nNa konferencji będziecie mogli również wziąć udział w warsztatach – specjalnie dla Was odbędzie się kilka naprawdę ciekawych, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Adam Jankowski – trener personalny, ukończył kurs dietetyki na Akademii Dietetyki oraz Kurs Instruktora Sportu organizowany przez Europejskie Centrum Sportowe. Adam przeprowadzi warsztat pt. "Suplementy w sporcie: pomoc fizjologiczna czy zwykły efekt placebo?"

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić, jakie sztuczki marketingowe sprzedawcy suplementów stosują, aby przyciągnąć klienta oraz jak te sztuczki wpływają na nasze postrzeganie produktu i widziane efekty. Na podstawie szerokiej gammy badań przeanalizowane zostanie zagadnienie efektu placebo w sporcie oraz jego realny wpływ na osiągnięcia atletów.

W drugiej części warsztatów przedstawione zostaną przykłady środków o wątpliwym działaniu ergogenicznym. W wyniku pracy grupowej stworzony zostanie obraz popularnych suplementów, jaki promowany jest przez ich producentów. Obraz ten zostanie dalej skonfrontowany z rzeczywistością i faktami.

Tutaj możecie zajrzeć też na blog Adama, zachęcamy do ciekawej lektury https://filozofiaciala.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation

املاک منطقه 22 خرید هاست املاک دریاچه چیتگر